piątek, 5 września 2014

Spacer po Sopocie - Flaming & Co Sopot


W tym roku nie mieliśmy mieć urlopu, ale pewne rzeczy udało się pozamykać wcześniej i na te kilka dni mogliśmy wyrwać się z domu! Jutro jeszcze rodzinne spotkanie "po latach" i na kilka dni do rodzinnej Bydgoszczy.

Chodząc po deptaku natrafiliśmy na miejsce, o którym już czytaliśmy w kilku miejscach - Flaming&Co - na zewnątrz kilka stolików z krzesłami, fotele bujane i hamak - już się dobrze zapowiada, prawda?
A w środku? Pięknie i klimatycznie! Sympatyczna obsługa wita nas zza lady, z której spogląda na nas cała masa pysznych wypieków - różne bezy z owocami, babeczki, ciasta i ciasteczka! Od koloru do wyboru! Mamy różne rodzaje koktajli i lemoniad, kawę i herbatę. 
Z tego co udało nam się dowiedzieć, od 7 rano możemy zjeść śniadanie, a w części restauracyjnej czekają lunche i obiady!

My uraczyliśmy się lemoniadami - imbirową z chili i arbuzową, na deser było ciacho z kremem tiramisu i malinami! Warto zostać na dłużej i rozkoszować piękną pogodą, sącząc chłodny napój relaksując się w leżaku od plażowej strony Flaminga.

Na koniec mamy dla Was kilka zdjęć z tego uroczego miejsca!

Pozdrawiamy :) 


7 komentarzy :

 1. Kurka wodna, jak tam piękne i klimatycznie! Coraz bardziej chce pobyć w Sopocie, choć na kilka dni ;) Przy okazji - piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. I poczułam się znów jak na wakacjach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ojjaa, szkoda, że nie wiedziałam o tym miejscu gdy miesiąc temu byłam w Trójmieście... wygląda niesamowicie klimatycznie, a slodkości muszą smakować cudownie

  OdpowiedzUsuń
 4. I panowie całkiem przystojni :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...