Kulinarna podróż z hotelem Sheraton #BetterWhenShared - Kraków. Część 4

Opisywaliśmy Wam już wspaniałe miejsca poza hotelem, ale wielokrotnie powtarzaliśmy o naszym stanie ciągłej sytości, stan ten zawdzięczamy wspaniałej kuchni hotelu Sheraton Kraków, a przede wszystkim szefowi kuchni, Tomkowi Leśniakowi
Hotel Sheraton to zbiór kilku fantastycznych kulinarnych miejsc, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7, Kraków - strona internetowa


7. Restauracja The Olive, Hotel Sheraton Kraków, ul. Powiśle 7

Wspaniałe miejsce, w którym serwowane są przysmaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej w wykwintnym wydaniu. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe, które zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza. 

8. Club Lounge - Hotel Sheraton Kraków 

Miejsce niesamowicie odprężające, w którym cały dzień czekały na nas ciepłe i zimne napoje oraz przekąski. W każdej chwili zabieganego dnia można pójść, usiąść na wygodnych kanapach lub fotelach i odpocząć przy drobnym poczęstunku. 
Ostatniego dnia naszego pobytu mieliśmy możliwość zjedzenia w tym miejscu wykwintnego śniadania serwowanego przez kucharzy, w ciszy i spokoju - to była gwarancja udanego dnia. 
9. SomePlace Else - Hotel Sheraton Kraków, ul. Powiśle 7

Idealne miejsce dla fana sportu - na dużych ekranach telewizorów prezentowane są aktualne wydarzenia sportowe, a ściany zdobią koszulki drużyn piłkarskich z podpisami. W tym miejscu możemy cieszyć się smakiem np. pysznych burgerów czy dań z grilla. My mieliśmy tam warsztaty z Tomkiem Leśniakiem, na których przygotowywaliśmy sałatki oraz burgery z grillowanymi warzywami. Cudownie spędzony czas i świetna zabawa!
10. Taras widokowy Lounge Bar - Hotel Sheraton Kraków, ul. Powiśle 7

Zachwycające miejsce z pięknym widokiem w  hotelu - w dzień możemy oglądać przepływające tramwaje wodne i stateczki wycieczkowe, zamek na Wawelu oraz Bulwary Wiślane. Natomiast wieczorem miejsce to zachwyci nas widokiem na oświetlone zabytki Krakowa oraz cudownymi drinkami w fajnej atmosferze - polecamy gruszkowe mojito! :) 


Popularne posty