Warsztaty ze stylizacji i fotografii kulinarnejWiele lat temu kiedy odkryłam kuchnię i gotowanie z podziwem oglądałam blogi i piękne zdjęcia kulinarne! Podziwiałam ogromny talent tych wszystkich osób!
W moim życiu swego czasu wszystko się zmieniło - zachorowałam. Leczenie było długie, a moje poczucie uciekania czasu i życia przez palce sprawiło, że podjęłam decyzję o zmianie swojego życia!
Zdrowie nie pozwalało mi na powrót do mojej pracy, więc to był mój czas, aby sprawdzić czy marzenia - związane z gotowaniem i robieniem zdjęć - to tylko marzenia, czy kiedyś i mnie coś takiego będzie wychodzić! (Tomuś - bez Ciebie by się to nie udało)!!
Zaczęłam robić zdjęcia - zwykłą cyfrówką, kompaktem - wiadomo szału nie było, ale zaczęły się pierwsze próby doświetlania i walki o to, aby było lepiej!
Po kilku następnych miesiącach "wkręcania się" w temat, na gwiazdkę dostałam swoją pierwszą wymarzoną lustrzankę cyfrową - naiwnie wierzyłam, że teraz z lepszym aparatem zdjęcia będą same wychodzić! Owszem ich jakość była lepsza, ale nic poza!
Problemem były nawet same tła, a raczej ich brak - zachodziliśmy w głowę skąd brać stare deski, skąd blachy czy inne materiały.
Nawet nie wiecie ile szukałam artykułów o fotografii w internecie, ile filmików oglądnęłam! Kupowałam książki o fotografii lustrzankami jak jeszcze jej nie miałam! Wiedziałam o aparacie wszystko zanim jeszcze fizycznie trafił w moje ręce!
Zawzięłam się! Zdjęcia robiłam każdego dnia! Dosłownie każdego! Każdy dzień poświęcałam na naukę i na swój rozwój! Chciałam więcej i więcej!
I tak jest do dnia dzisiejszego!
Mam to szczęście, że od dawna nie jestem w tym sama - jest i pracuje ze mną mój mąż! Pomaga, asystuje, stylizuje i pracuje zupełnie jak ja!Dostawaliśmy sporo pytań dotyczących naszych zdjęć, a również pytań o to jak np. radzić sobie ze światłem w warunkach domowych, itp. Sporo osób dopytywalo o warsztaty!
Wychodzimy na przeciw Waszych pytań i próśb - ruszamy z warsztatami!Jeśli robisz zdjęcia w domu, lub jeśli dopiero zaczynasz - te warsztaty są dla Ciebie!
Nie korzystamy z lamp błyskowych i innych lamp studyjnych! Zdjęcia robimy tylko w naturalnym świetle dziennym!
Na warsztatach chcemy spędzić fajnie i kreatywnie kilka godzin z Tobą - będziemy stylizować jedzenie i razem fotografować!
Pokażemy Wam co możemy zrobić małym kosztem, jakie rzeczy tworzymy sami, jak radzimy sobie z tłami, itd.


Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana warsztatami lub chcesz, abyśmy takie warsztaty zorganizowali u Ciebie - skontaktuj się z nami - plateofjoy@gmail.com

Pierwsze warsztaty organizujemy w Pracowni Manualnej w Józefowie - 5 grudnia 2015 roku
- więcej informacji tu - KLIK


WARSZTATY INDYWIDUALNE

Organizujemy warsztaty indywidualne u nas w domu w Warszawie!
Warsztaty trwają 5 godzin! Przygotowujemy jedzenie do zdjęć, zapewniamy również lunch :)
Koszt warsztatów to 400 zł!
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami - plateofjoy@gmail.com Jeśli chcesz z nami współpracować w tworzeniu warsztatów - zapraszamy do kontaktu - plateofjoy@gmail.com

Partnerami naszych warsztatów są :Popularne posty