O prowadzeniu warsztatów ze stylizacji i fotografii kulinarnej słów kilka...

W pewną upalną czerwcową sobotę, na odbywających się Targach Designu - WZORY miałam okazję prowadzić warsztaty ze stylizacji i fotografii kulinarnej razem z Magdą Klimczak z Dare To Cook oraz magazynem KUKBUK.
KUKBUK wcześniej  na swojej stronie internetowej umieścił informację o konkursie, w którym można było wygrać udział w naszych warsztatach - KLIK.


Chciałyśmy postawić na kreatywność i sprawić, aby każdy uczestnik złapał bakcyla.
Przywiozłyśmy ze sobą trochę materiałów, talerzyków, miseczek, garnuszków i innych druciaków. Do fotografowania mieliśmy kilka tart, pyszną granolę, swieże owoce, pasztety, napoje - można było wypróbować wiele możliwości!


Każdy zajmujący się fotografią kulinarną ma spore zaplecze akcesoriów tzw. propsów, ale wiadomo, że od pierwszego dnia tak nie było, więc i celowo nie chciałyśmy mieć nadmiaru akcesoriów, w końcu przede wszystkim potrzebna nam jest kreatywność i nasza wyobraźnia.
Do dyspozycji mieliśmy to co może nam się zawsze przy jedzeniu przydać - świeże zioła, przyprawy, owoce, warzywa, kwiaty i wszystko co nas otacza!


Miałyśmy przyjemność pracować z trzema grupami wspaniałych i kreatywnych osób. Najbardziej żałujemy, że dla każdej grupy miałyśmy tylko półtorej godziny! Te półtorej godziny mijało nam niesamowicie szybko. Ten czas wystarczył nam, mam nadzieję, na zainteresowanie tematem. Szkoda, że nie mogłyśmy spędzić z Wami więcej czasu!
Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć w imieniu swoim, jak i Magdy, że z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom! Byliście fantastyczni! Kreatywni, otwarci i pełni pasji!
To była niesłychana przyjemność móc Was poznać!

Więcej o warsztatach przeczytacie na stronach uczestników, z którymi miałyśmy okazję pracować :
Kitchen Vibe,  Parowar faceta,  Apetite for life,  Irena Krajnik-Hirsz


Poniżej kilka zdjęć obrazujących nasze warsztaty!
Madziu, dziękuję za świetnie spędzony dzień i fantastyczną współpracę!


Popularne posty