Magiczne CRUDO - Restauracja CRUDO - Sopot


Sporo czasu minęło od chwili kiedy cieszyliśmy się naszym krótkim wypoczynkiem w Trójmieście. 
Mieliśmy zaplanowanych wiele miejsc, choć wiedzieliśmy, że w tak krótkich czasie odwiedzimy tylko garstkę, ale właśnie Crudo było miejscem, którego nie mogliśmy ominąć!
Do chwili obecnej nie możemy zapomnieć o klimacie tego miejsca! Jest absolutnie przepięknie!
Zdjęć z wnętrza mamy tak wiele, że decyzja, które wybrać nie była wcale łatwa!


Od dawna próbowaliśmy napisać kilka słów na temat tego wyjątkowego miejsca, ale cały czas coś sprawiało, że nie mogliśmy dokończyć tego posta - a to nawał pracy, a to popsuty komputer i dwie wysyłki do serwisu - a to brak zgranych tych zdjęć, itd. Ale wracając do CRUDO....

Mieliście z pewnością kiedyś ulubione miejsca, w których lubiliście spotykać się ze znajomymi, albo chodzić na rodzinne obiady. Takie miejsca, w których czujemy się dobrze, bo mają swój niepowtarzalny klimat. Miejsca, w których jest nam wygodnie, są w świetnym miejscu, gdzie można siedzieć godzinami i zerkać przez wielkie okna na spacerujące osoby.
Miejsce, w którym obsługa wita Cię uśmiechem i czujesz się jak u siebie!
Takie właśnie dla nas jest CRUDO!

Dla nas to miejsce, w którym można "zaszyć" się na wiele godzin - cieszyć się towarzystwem i dobrym jedzeniem! Bo jedzenie właśnie w CRUDO było wyśmienite! Zjedliśmy na obiad ryby i były przepyszne - delikatne i rozpływające się w ustach, a szef kuchni poczęstował nas swoją specjalnością - musem z gorzkiej czekolady - powiemy Wam zupełnie szczerze - lepszego nie jedliśmy!

Mamy nadzieję, że w tym sezonie choć raz przyjedziemy do Trójmiasta. I już wiemy gdzie skierujemy swoje pierwsze kroki! CRUDO - z całą pewnością tam wrócimy!

Popularne posty