My w KUKBUKu!!!


Każdy kto zaczyna coś tworzyć i pisać marzy o tym, aby kiedyś znaleźć swoje imię i nazwisko na papierze. I kiedy przychodzi taki dzień ... jest fajnie, o rany tak fajnie! Jest jeszcze fajniej kiedy zdarza się to więcej niż raz!

Nasz pierwszy raz był w zeszłym roku z książką "Dieta dla serca" - jeny jaka to była ekscytacja - pozycja dostępna w całym kraju i jeszcze z naszym zdjęciem na okładce! Radość!
Zaraz potem z pierwszym KUKBUKiem z naszym skromnym udziałem.
Jedne marzenia już się spełniły, może kiedyś jeszcze uda się wydać swoją książkę - pożyjemy zobaczymy :)

Powróćmy do KUKBUKa - chyba nie ma osoby w tym kraju, która interesuje się kulinariami i nie zna tego tytyłu! Każdy numer to inna myśl przewodnia, każdy numer to zbiór niepowtarzalnych pomysłów i przepisów! Duży format, dużo pięknych zdjęć i jeszcze więcej przepisów!

Poniżej pokażemy co do chwili obecnej udało nam się razem stworzyć : 

KUKBUK nr 12 - daktyle i orzechy

Kukbuk nr 12 - nasze minimalnie i maksymalnie - zaserowaliśmy szejk daktylowy i ciasto daktylowe z kremem z praliną orzechową i kajmakiem.


KUKBUK nr 13 - topinambur

Zaraz potem był następny numer Kukbuka - nr 13 - to w nim czarowaliśmy z topinamburem w colesławie i w zapiekance rybnej.


KUKBUK nr 15 - szparagi

Teraz w sprzedaży jest 15 numer Kukbuka również z naszym udziałem - pysznie, wiosennie i zielono - ze szparagami - zapraszamy Was do spróbowania sałatki ze szparagami i zupę szaparagową!


Ogromnie zachęcamy do zaglądnięcia do Kukbuka i dajcie znać jak Wam się podoba Nasz mały wkład?!


Popularne posty