Zwycięzcy konkursu Tefal #blogerzyzpomyslem!

Przez ostatnie trzy tygodnie przedstawiliśmy Wam pomysły na dania przy wykorzystaniu produktów marki Tefal. Z naszych propozycji można ułożyć całodniowe menu - zaczynając od śniadania, przez obiad, a na deserze kończąc.
Dla nas to była przednia zabawa i możliwość kreatywnego podejścia do wykorzystania sprzętów w naszej kuchni! Aż sami byliśmy pod wrażeniem ile czasu i pracy można zaoszczędzić wprowadzając do użycia dobre sprzęty AGD.
Pierwsza nasza propozycja śniadaniowa rozpoczynała konkurs na FB Tefal, w którym Wy mogliście poprzez "lajkowanie" i przedstawianie własnych pomysłów z wykorzystaniem użytych przez nas sprzętów wygrać wspaniałe nagrody.
Nadszedł czas na zakończenie konkursu i przedstawienie zwycięzców.
Wybór wcale nie był łatwy, a wasze pomysły bardzo nam się podobały i mamy nadzieję, że będziemy mogli w przyszłości zorganizować dla Was więcej takich konkursów, bo z pewnością należycie do kreatywnych osób!
Oto lista nagrodzonych przez nas osób:

- Aleksandra Łapuć otrzymuje parowar Tefal Vitacuisine Compact VS4003,
- Diana Kowalczyk otrzymuje blender ręczny (z przystawką do majonezu i sosów) Tefal Infiny Force HB866,
- Gosia Zabokrzycka otrzymuje garnki zestaw 10 częściowy Tefal Intuition A702SC84,
- Arkadiusz Parusel otrzymuje patelnie Tefal 26 cm E4400552,
- Anna Przepiórka otrzymuje patelnie Tefal Ceramic Control White 21 cm C9080252.

Wszystkim zwycięzcą serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy na adres plateofjoy@gmail.com w celu podania danych do wysyłki nagród  (imię, nazwisko, dokładny adres do korespondencji oraz numer telefonu).

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, Wasze "lajki" i komentarze.

Popularne posty